locked
Sprey polyurea nedir RRS feed

 • Question

 • Son günlerde sprey polyurea nedir nasıl yapılır diye sorular yönetildi bu durum da konuyu buraya taşımaya kararverdim belki bir bilen cıkar diye siz den rıcam konuya hakim olan varmı.?
  Friday, January 27, 2017 3:14 PM

All replies

 • Sprey poliüretan ve polyurea uygulaması hakkında bir çok kaynak var mesela detaylı olarak https://www.gurpol.com/sprey-poliuretan-kopuk-fiyati/ konusunda yazılmış inceleyebilirsin.
  Wednesday, February 22, 2017 7:21 PM
 • Sprey Polyurea Nedir?

   Sprey polyurea yeni nesil su yalıtımmalzemesidir. İki bileşenli  malzemenin yüksek basınçlı makine da karışmasıyla sprey şeklinde uygulanır. Uygulandığı yüzeyde anında dayanımı yüksek bir plastik kaplama oluşturur.

  Sprey polyurea püskürtme olarak uygulandığından ekyeri oluşturmaz. Sprey polyurea uygulandığı zeminde anında kuruyan, elastik ve kolay kolay yırtılmayan bir kaplama oluşturur.

  Polyurea hertürlü zemine uygulanabilir ve zeminin şekli uygulamayı etkileme Polyurea'nın yüksek kimyasal dayanımı diğer su yalıtım malzemelerine göre ekstra bir avantaj sağlamaktadır.Detaylı bilgileri http://www.carbokaplama.com sitesinden ulasabilirsiniz.

  Saturday, January 6, 2018 5:08 PM