locked
Elazığ oto kiralama http://otokiralamaelazig.net RRS feed

 • Question

 • Elazığ Oto Kiralama

  Oto kiralama, günlük kısa dönemli kiralama ve uzun dönem kiralama olarak iki etapta değerlendirilebilir. Günlük kısa dönemli kiralamada turistik gezi amaçlı ve havalimanları ağırlıklı olmaktadır. Uzun dönemde ise satış ve pazarlama ağırlıklı büyük firma kullanımları ön plandadır. Uzun dönem oto kiralamanın getirdiği mali avantajlar ve uygulama kolaylıkları, firmalar tarafından yaygın bir şekilde filo kiralama yönteminin gerçekleşmesine neden olmuştur. Elazığ oto kiralama hizmeti veren firmalar, uyguladıkları rezervasyon sistemleri ile hemen hemen dünyadaki bütün havaalanlarına ve şehirlerine yayılmış bir ağa sahiptir.

  Uluslararası firmaların yanı sıra günümüzde aracı/broker firmalar birden çok uluslararası araba kiralama firması ile çalışarak dünya çapında hizmet ve değişkenlik meydana getirmektedir.

  Araç kiralama sektörünün ülkemizin dört bir yanında aktif bir şekilde kullanılması ile artan talep, bu hizmet için talep edilen ücretlerin de düşmesine sebep olmuş durumdadır. Hali hazırda kısa süreli kiralamalarda bile durum bu denli cazipken, uzun süreli ihtiyaçlarda ise pek çok kampanya ve fırsattan yararlanmak mümkün olmaktadır

  Elazığ’da 2010 senesinde artış gösteren araç kiralama sektörü, günümüzde de ciddi anlamda hissederliğini göstermekte, kendini yenilemekte ve vazgeçilmez bir sektör olmaktadır. Kiralanan araçlar sınıf olarak ekonomik, orta ve lüks olarak 3 gruba ayrılıyorlar. Bütçe olarak her kesime uygun Elazığ oto kiralama hizmeti itina ile sağlanmaktadır. Genelde ekonomik grup tercih edilse de; Kiralık Ekonomik bir aracı seçmeden önce bir aracın nasıl ekonomik olacağı ve kullanılabileceği yönünde bilgi sahibi olmak gerekir. Bilinci araç kiralamaları her zaman için alınan hizmetin yararına olacaktır.

  Hava alanı hizmetleri, turistik gezi ve düğün organizasyonları gibi her ihtiyaca uygun Elazığ oto kiralama hizmeti mevcuttur. Hizmetin gelişmesi ve yaygınlaşmasıyla Elazığ, bölgesinde liderliği elinde tutuyor.

  Filo kiralamak istendiği zaman;

  Elazığ oto kiralama işlemlerini çok büyük firmalardan yapmak isterseniz, karşınıza minimum 1 sene engeli çıkabilir. Yani bu demek oluyor ki en az 1 senelik araç kiralayabilirsiniz. Senelik olarak araç kiralamak istiyorsanız Elazığ’da kurumsal kanalı kuvvetli firmalardan destek alınabilir. Filo kiralamalarında çalışılacak firmanın referansları çok ama çok önemlidir.

  Kısa dönemli kiralamalarda ise,

  Araç kiralarken tüm evrakların tam olduğuna dikkat edilmelidir. Aracınızın plaka tescili, sigorta, vergi ve bakım, onarım gibi zaman ve emek gerektiren tüm operasyon el işlerin yönetimi bu hizmet paketine dâhildir.

  http://otokiralamaelazig.net

  Saturday, May 23, 2015 1:56 PM

All replies