locked
kurye sektörü RRS feed

 • Question

 • İstanbul içerisinde hizmet veren en önde gelen istanbul kurye şirketleri nelerdir onları tanıtmaya çalışarak sizlerin bu çerçevede en iyi seçimi yapmanıza yardımcı olmaya çalışalım

  İstanbul içerisinde birçok bireysel olarak çalışan firma ile birlikte uzun süre ayakta duran belli başlı kurumsal firmalar mevcuttur. Rekor kurye 20 yıllık geçmişi ile bu firmaların arasında ilk 5 içerisindedir.

  istanbul kurye şirketleri ise kendi içerisinde farklı kategorilere ayrılıyor bu kategoriler:

  1. Moto kurye
  2. Dağıtım
  3. Kargo
  4. Kiralık personel
  5. Araçlı hizmet

  gibi kendi içerisinde 5 ana kategoriye bölünür. Aslında bir çok firma bu 5 kategoriye göre hizmet verdiğini söylesede şuanda tam anlamıyla bu hizmeti sağlayan çok az firma bulunmaktadır. Sizler öncelikli bir kurye firmasını tercih ederken kurumsal yapıda olacak vergi levhası yada referansları istediğiniz taktirde çalışacağınız firmanın kurumsallığını kolayca test etmiş olabilirsiniz.

  Başlıca en iyi kurye hizmeti veren firmalar aşağıdadır:

  • Rekor kurye  444 8 057 Evrak teslimat süresi 15 dakika ile 120 dakika‘dır.(Gebze-Silivri)
  • Rks kurye    0 212 324 23 77 Evrak teslimat süresi 60 dakika ile 180 dakika arasıdır.
  • Mototel kurye 0 212 324 22 87 Evrak teslimat süresi 75 dakika ile 180 dakika arasıdır.

  Bu firmalar şuanda İstanbul içerisinde en iyi hizmeti veren kurye şirketleri olarak bulunmaktadırlar.

  Sizler de abonelik ve kurye fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz.

  Her ay yeni açılan birçok firma ile birlikte bir çok kapanan firmada bulunuyor bu yüzden web sitemiz üzerinden sadece size kaliteli ve en iyi hizmeti sağlayacak firmaların gerekli bilgilerini yazmış bulunmaktayız.

  En iyi Kurye firması olarak faaliyete geçtiğimiz günden itibaren (Rekor Teslimat Bölgesi) bütün İstanbul'a yayılmış olan motorlu kurye'lerimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimize verilen hizmetleri acil kurye amacına uygun olarak düzenleyen, nitelikli bir dağıtım , pazarlama ve organizasyon faaliyetlerinde bulunan bir kurye şirketidir. 
  En iyi Kurye ismi ile içerisinde yer aldığımız evrak dağıtımın kurye sektöründe bir stil oluşturan şirketimiz, birçok konuda moto kurye sektöründeki yaygın uygulamaların öncüsü olmuştur. Sektöründe örnek alınan bir Kurye şirketi olan En iyi Kurye (Rekor Teslimat Bölgesi) kuruluşu ile birlikte kurye anlamında, gönderilen gönderilerin takibini geliştiren ilk firmalardan biri olarak öncü görevini yerine getirmiştir. En iyi kurye firması müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak için çağımızın sağladığı teknolojik alt yapıyı en üst seviyede uygulayan bir motorlu kurye firmasıdır. 
  En iyi kurye firması ayrıca randevulu teslimat, kimlik karşılığı teslimat gibi sistemlerin de uygulanıp yaygınlaşmasında faal bir görev almıştır. Anında takip ve raporlama sistemi ile, moto kurye'nin alandaki konumu ve teslimat sonuçları,net bir şekilde müşterilerimize iletilmektedir. Motorlu kurye ihtiyaçlarınızda Bilgi işlem ve Çağrı merkezi hizmetlerini de nitelikli ofis arkadaşlarımızın çalışmalarıyla sağlanmaktadır.

  En iyi Kurye müşterilerine sunduğu kurye hizmetlerini hızlı ve ekonomik olmasının yanında, nitelikli bir moto kurye hizmeti vermektedir. Günün her saati ulaşabileceğiniz çağrı merkezimize 444 8 057 veya 0544 324 23 77 numaraları ile ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz bir anda Motorlu kurye hizmetlerinin her türlü çeşitliliğine ulaşabildiğiniz En iyi kurye firması (Rekor Teslimat Bölgesi) sizlere motorize dağıtım ağıyla kurye hizmetleri adına her türlü ihtiyacınıza yanıt vermektedir. Motorlu kurye sektöründe en hızlı olan ender firmalardan biri olarak sizlere express kurye,acil kurye, arabalı kurye ve normal kurye ... v.b. seçenekleri ile her zaman en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaktadır.

  Unutmayın! En iyi kurye firması (Rekor Teslimat Bölgesi) bir telefon kadar yakınınızda.. Kaliteli, sorunsuz bir acil kurye istiyorsanız 444 8 057   numaralı telefondan En iyi kurye'ye ulaşabilirsiniz.

  En iyi Moto Kurye ,Kurye hizmetlerini, bireysel ve kurumsal firmalara vermektedir.

   Moto kurye hizmetimiz ile En iyi kurye  'den istediğiniz bir bölgeye zarf,paket,ordino,numune,baskı,toner,kartvizit matbuat  ve benzeri gönderileri istediğiniz saatte alırız veya teslim ederiz.
  Acil gönderilerinizde
   En iyi kurye olarak hemen adresinizden alınıp expres bir şekilde teslimatını sağlamaktayız.Her geçen gün kendimizi geliştiren rekor kurye size daha iyi hizmet verebilmek için bölgesel olarak çalışmalara başlamıştır ve bölgesel olarak size hizmet vermektedir.

  http://www.rekorkurye.com


  Friday, July 10, 2015 9:25 AM