locked
[Other] Msn şifre çalınması RRS feed

 • Soru

 • msn adresim çalındı. gizli sorum değiştirildi. her türlü yolu denedim. defalarca mail attım özel bir forum oluşturuldu pin kodumla girebileceğim. 24 saat içinde cevap verilcek dendi.2 hafta geçti cevap verilmedi. kendi kişisel bilgilerimin hepsini verdim. msn sahibinin kendim olduğuna sizi anandırmak için daha ne yapabilirim. siz işinizi yapamıyorsunuz diye biz mi uğraşalım bunlarla. illa savcılığa gidip suç duyurusundamı bulunalım. illa biz mi paralayalım kendimizi. burda bize yardım için varsanız adam gibi yardım edin.
  4 Ocak 2011 Salı 17:31

Yanıtlar

 • Merhaba Tekrar Burçin Hanım.

  Açmış olduğunuz diğer post'a cevap verildi, buradan diğer postunuza ulaşabileceksiniz, bu tür fevri konuşmaların sizi yüceltmeyeceği gibi, bizlerinde size yardım etmesi konusunda daha hızlı olmasını sağlamayacaktır. Diğer postunuzda'da belirttiğim gibi burası işletim sistemleri platformudur ve sadece bu kategorideki sorunlarınıza yardım edilir. Forum içersinde Msn yada Hotmail gibi aramalar yaptığınızı varsayarak, oradaki yanıtlardada gördüğünüz gibi Msn problemlerine buradan destek verilimiyor, ve tekrar yeni post açarak belki verilir düşüncesiyle soru sormamız sadece size zaman kaybettirmiş olup, konu ile alakalı ilgili birimle görüştüğünüzde probleminizin çözüleceğine inanıyorum. Windows Live Çözüm Merkezi

  İlgi ve alakanız için teşekkür , "burda bize yardım için varsanız adam gibi yardım edin."  bu tür itham'larınız için tenzih ederim.


  Serdar BAYKARA
  Microsoft Destek Mühendisi - Moderator

  5 Ocak 2011 Çarşamba 10:02
  Moderatör