locked
[Windows Xp] Mail Görüntüleme Problemi RRS feed

 • Soru

 • outlook expressimde daha önceden açtığım 2 mail şu anda görüntülenememektedir. iletiye tıkladığımda altta bulunan okuma bölmesinde yazanlar aşağıdaki gibidir:

  Message has not been downloaded

  Outlook Express has not yet downloaded this message.


  To download the message:

  • Click here.
  • Press Space.

  açtığımda ise Gönderen Adres kısmında:

  Sender Unspecified

  metin içerisinde ise:

  Message could not be displayed

  Outlook Express encountered an unexpected problem while displaying this message. Check your computer for low memory or low disk space and try again.

  mesajın içeriğindeki hafıza ve disk alanıyla alakalı bir problem bulunmamaktadır aynı zamanda bilgisayarımda bunu da belirtmek isterim.

  28 Ocak 2011 Cuma 14:35

Yanıtlar

 • Merhaba Ertuğrul Şener,

  Yukarıda Almış olduğunuz hata, sizinde detay'da belirttiğiniz gibi bellek hatasıdır ve size ingilizce olarak, Outlook Express bu iletiyi görüntülenirken beklenmeyen bir sorun oluştu. Bilgisayarınız için yetersiz bellek veya yetersiz disk alanını denetleyin ve yeniden deneyin, diye bir uyarı vermektedir. Bu problemi düzeltmeniz için yeterli miktarda disk alanı oluşturmazsanız bu mail'leri alamazsınız.

  Teşekkürler.

  Not: Exchange yada farklı bir mail server kullanmıyorsanız bu disk alanını genişlettikten sonra o mail'inizin tekrar kullanıcıdan gelmesi gerekmektedir. Bilgilerinize.


  Serdar BAYKARA
  Microsoft Destek Mühendisi - Moderator
  4 Şubat 2011 Cuma 08:29
  Moderatör