locked
[Other] Sıfırlanan hotmail hesabımı nasıl açarım ? RRS feed

 • Soru

 • Merhabalar,

  Bugün iş yerinde hotmail hesabımı her zamanki gibi açmak istedim ve şifremi girdim fakat hotmail adresimin bloke edildiğini ve hesabımın sıfırlandığını okudum. (birisi benim mail adresime ulaşmış olabilir ve başka kişilere çok fazla spam mail atmasını önlemek için güvenlik amacıyla mail adresimin hotmail tarafından bloke edildiğini öğrendim.)

  Buraya kadar herşey normal ama bundan sonrası ise biraz benim için karışık bir hal aldı, çünkü benin hotmail hesabımdaki bilgiler kısmına girdiğim 2. olarak verdiğim mail adresimin son karakterini yanlış girdiğimi farkettim, dolayısıyla buraya gelebilecek bir aktivasyon tarzı bir mesaja ulaşamayacağımı sanıyodum ancak buna gerek kalmadan da sorun olan "mail adresimi" ve altına "mail gelmesini istediğiniz diğer bir mail hesabınızı" lütfen giriniz bölümü vardı. buraları doldurdum karşıma bir adet form geldi.

  Ben bu formda kişisel bilgilerimi gayet mantıklı bir şekilde doldurdum ancak gizli soruyu hatırlayamadım ve boş geçtim. ve formun devamında "kısa zaman önce gönderdiğiniz mail konularını" kısmına aklımda kaldığı kadaryla bilgilerimi girdim. Bana 24 saat için haber geleceğini içeren bir mail 2. olarak belirttiğim doğru mail adresime geldi. 1 saat sonra ise bana bilgilerimin yetersiz olduğuna dair bir mail geldi dolayısıyla mail adresimi açamadım.

  Mail adresimi açmam için ne yapmam gerekmektedir. mail adresimdeki gizli soruyu unuttum ama bunun dışında her türlü bilgiyi vermeye hazırım yeterki mail adresime ve kişisel bilglerime ve tabiki kullandığım msn adresime bir an evvel ulaşabiliyim. Lütfen yardımlarınızı bekliyorum. (eğer gerekliyse microsof teknik destek teki arkadaşlarıma mail adresimi ve kullandığım bilgisayarımın özelliklerinide verebilirim.)  7 Nisan 2011 Perşembe 13:08

Yanıtlar

Tüm Yanıtlar

 • merhabalar

  yanlış hatırlamıyorsam Microsofta başvuru yapabiliyorsunuz bu konuda.

  kolay gelsin


  Mumin CICEK | www.cozumpark.com
  7 Nisan 2011 Perşembe 19:53
 • Merhabalar Eren SİLGİ,

  Yukarıda bahsetmiş olduğunuz problem MSE ile ilgili bir problem değildir, bu noktadan MSN, Hotmail, Messenger desteği verilmemektedir. Bu konularda desteği http://www.windowslivehelp.com/ adresinden alabilirsiniz.

  Teşekkürler.


  Serdar BAYKARA
  Microsoft Destek Mühendisi - Moderator
  8 Nisan 2011 Cuma 07:24
  Moderatör