locked
[Windows 7, Vista] Bluetooth device not found. Please verify that your Bluetooth device is properly connected and turned on. RRS feed

 • Soru

 • İki gündür bu problemle uğraşıyorum. Microsoft'un Fix İt isimli programını kullandım. Aygıt sürücüsünde 4 tane kod10 hatalı sürücü buldu. Bu sürücülerin güncellemelerini yapmak istediğimde ise başlıktaki uyarı mesajını alıyorum. Bluetooth sürücüm broadcom. Son sürümünü indirdim. Fakat kurulum gerçekleşmiyor. Sürekli karşıma bu sorun çıkıyor.

  Laptoptaki bluetooth tuşlarını etkinleştirdim, eski bluetooth sürücüsünü bilgisayardan kaldırıp yeniyi kurmak istedim. Ama sorun hep aynı. Bu problemden kurtulup sürücümün kurulumunu yapmak istiyorum.

   

  Bluetooth device not found. Please verify that your
  Bluetooth device is properly connected and turned on

  12 Aralık 2010 Pazar 18:43

Yanıtlar

 • Merhaba,

  Bluetooth'unuzu kapatıp aygıt yöneticinize gelin ve Bluetooth ile ilgili ne varsa kaldırıp sisteminizi yeniden başlatın. Kullanıcı oturum açma ekranında Bluetooth'unuzu açın ve bilgisayar açıldığında otomatik bir şekilde kurmasını bekleyin. Eğer Win7 dışında bir işletim sistemi kullanıyorsanız indirmiş olduğunuz sürücüyü tekrar kurmayı deneyin.

  Teşekkürler,

  12 Aralık 2010 Pazar 19:52