locked
[Other] Windows 7 ye NERO 10 SÜİTE kurulmuyor. RRS feed

 • Soru

 • Efendim, ben 67 yaşımda bilgisayar öğrendim ama tabiki her şeyi bilemiyorum, MİCROSOFT bana çok yardımcı oluyor, bu konuda da sizlere yönlendirdi. Benim bilgisayarım Windows XP MediaSenter iken WİNDOWS 7 ULTİMATE yükledim. (Özel yükledim ) Çok meraklıyım , Bazı güzel arşivler yapıyorum, NERO lazım, XP de yüklü idi fakat Windows 7 ye yükleyemiyorum. ( Nero 10 MultiMedia Süite, Lisanlı ) Yüklerken ilk başta " ERROR: Data Error " diyor.Uğraşırken bir defa yükledim, bu defa bana ençok lazım olan NEROVİSİON u açmak istedim " GetText FaceW yordam giriş noktası  GDI32.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı " uyarısı alıyorum. bazende   " Data 1. Cab " diyor. Bulunduğum yerde daha iyi anlayan bir arkadaş var, o da KURAMADI. Kurma işi sizin çalışma alanınız dışında olabilir ama LÜTFEN , Allah Rızası için bana yardımcı olun. Saygılar sunuyorum Efendim.

   


  26 Nisan 2011 Salı 11:37

Yanıtlar

 • Sayın Mengenli,

   

  Elinizde bulunan kurulum medyası (CD/DVD) veya yükleme dosyası hasar görmüş olabilir. Yeni bir kurulum dosyası edinmeniz gerekebilir. Elinizdeki medyayı veya kurulum dosyasını bir de başka bir bilgisayarda kurmayı deneyiniz. Başka bir bilgisayarda da hata verirse kurulum dosyalarının hasar gördüğünü anlayabiliriz, ancak başka bir bilgisayarda hatasız olarak kurulur ve çalışırsa bu durumda farklı çözüm yöntemlerine yönelebiliriz.

   

  Bunun yanı sıra eğer kullandığınız Windows 7 sürümü 64-bit işlemci mimarisine göre çalışıyorsa, elinizde bulunan kurulumu desteklemeyebilir.

   

  Nero'nun resmi sitesinden de konuyu aratırabilirsiniz (http://www.nero.com/). Ancak ne yazık ki Nero'nun Türkçe desteği bulunmamaktadır.


  Size yardımcı olabildiysem lütfen sol taraftaki "Yardımcı Olarak Oyla" üçgenine tıklayın.
  27 Nisan 2011 Çarşamba 11:13