locked
[Windows 7] Güncelleştirmeler yükleniyor penceresinde donuyor. RRS feed

 • Soru

 • bilgisayarımı kapattığımda güncelleştirmeniz yapılıyor 3/3 yüzde 0 yazıyor ve bu yüzde 0 hiç bir şekilde değişmiyor.bilg. çok uzun bir süre bu şekilde duruyor ben kapatmadığım sürece bilg güncelleştirmeleri yükleyip kapanmıyor.ve bu arada ben kapattıysam açtıgımda windows açılmıyor hala güncelleştirmeler yükleniyor 3/3 yüzde 0 yazıyor.mesele dün bütün gece bilg açık kaldı kendiliğinden kapanmış bu sabah açtıgımda açıldı ama yine yeni bir güncelleştirmeniz var diyor ve son güncelleştirme tarihini 7 mayıs olarak gösteriyor.normalde yapılan 1 tane güncelleştirmenn kısa süre sürmesi gerekmiyor mu?ve laptopum böyle değildi  format attıktan snra böyle bi sorun çıktı,yardımcı olursanız sevinirim??
  17 Mayıs 2011 Salı 09:45

Yanıtlar

Tüm Yanıtlar

 • Merhaba bende de aynı sorun var bilğisayar açılırken aynısını diyor ve güncelleştirme bir türlü tamamlanmıyor.

  Windows SBS 2008 64 bit kullanıyorum.

  Sizin sorunu cözdüler mi?

  17 Mayıs 2011 Salı 10:40
 • Merhaba shyla88;

  http://support.microsoft.com/kb/971058 adresindeki fixit uygulaması ile windows güncelleştirmelerini sıfırlayabilir ve bu şekilde tekrar deneyebilirsiniz. Eğer çözüm olmaz ise buraya lütfen yazın araştıralım. Kolay gelsin.


  Bu cevabın size yardımcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen resmin altındaki Yardımcı Olarak Oyla butonuna tıklayınız.
  17 Mayıs 2011 Salı 11:03
 • şifreleme hizmetleri (CRYPTSVC)HİZMETİ DURDURULAMADI.sistem hizmetlerini durdurabilmek için yeterli ayrıcalığınız oldugundan emin olun diyor.yeniden dene dedim yine aynı şey çıktı.olmuyor yani.
  17 Mayıs 2011 Salı 14:29
 • Başlat ı tıklayın...Çalıştır ı seçin...gelen minik pencereye   Services.msc       yazın
  açılan pencerede  "Şifreleme Hizmetleri"  ni bulup çift tıklayınız ve başlangıç türünü OTOMATİK olacak şekilde ayarlayınız.. daha sonra "ŞİFRELEME HİZMETLERİNİ " sağ tıklayıp BAŞLAT ı seçiniz..

  17 Mayıs 2011 Salı 18:30
 • Merhaba tekrar;

  Sanırım yönetici haklarına sahip olmayan bir kullanıcı ile denediniz. Yönetici haklarına sahip bir kullanıcı ancak bu işlemleri yapabilmektedir. Kolay gelsin.


  Bu cevabın size yardımcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen resmin altındaki Yardımcı Olarak Oyla butonuna tıklayınız.
  18 Mayıs 2011 Çarşamba 06:34