locked
[MSE] Dil yardımı RRS feed

Yanıtlar

Tüm Yanıtlar

 • Şu an mevcut kurulu MSE'yi kaldırıp aşağıdaki linkten Türkçe MSE'yi yükleyebilirsiniz.

  http://www.microsoft.com/security_essentials/default.aspx?mkt=tr-tr

  23 Şubat 2011 Çarşamba 22:45
  Moderatör
 • Niçin şu an kurulu olan programda dil seçenekleri yok?
  23 Şubat 2011 Çarşamba 23:38
 • Merhaba Talsona,

  Her yazılım paketinin bir yükleme ve yönetim dili vardır, bazı yazılımların yükleme paketlerinde birden fazla yönetim dili mevcut olup yükleme sırasında, kullanıcıya hangi dilde yazılımı yönetmek isterseniz şeklinde bir soru başlığı ile yazılım yüklemesi yapmanızı istenir.

  Microsoft Security Essentials güvenlik yazılımında yönetim dili indirdiğiniz yazılım paketine göre değişiklik gösterir, İngilizce bir MSE programı indirdiyseniz eğer bu yazılımı sistemden kaldırana kadar ingilizce kullanmanız gerekmektedir.

  MSE yazılımında birden fazla dil desteği vardır, yalnız hangi dilde yazılımı kullanmak ve yönetmek isterseniz o dile çevrilmiş MSE yazılımını edinmeniz gerekmektedir.

  Üstad Gökhan Senyuz'un belirtmiş olduğu MSE Türkçe yazılımı için referans link'e tıklamanız ve Türkçe sürüme geçiş yapmanız gerekmektedir.

  Microsoft Security Essentials yazılımını kaldırmada yada yeniden yükleme bir problem yaşarsanız tekrar soru sorabilir ve cevap arayabilirsiniz.

  Sisteminizdeki Türkçe olmayan MSE yazılımı için kaldırma aracını => http://go.microsoft.com/?linkid=9748340 adresinden sisteminizde çalıştırabilirsiniz.

  Teşekkürler.

   


  MCP-MCSA-MCTS-MCITP.SA-MCITP.EA
  • Yanıt Olarak Öneren Ulaş ÜTEBAY 24 Şubat 2011 Perşembe 07:27
  24 Şubat 2011 Perşembe 07:27