locked
[Other] Türk Telekom Wirofon özellikli GT-B7300 PDA Telefon wirofon.exe hatası RRS feed

 • Soru

 • Türk Telekomdan aldığım Wirofon özellikli GT-B7300 PDA Telefon wirofon.exe hatası vermektedir. Problem sürekli devam etmektedir. Bu model cihazların tümünde bu problem görülmektedir. Bu sorunu çözmek için program serviste kaldırılıp tekrar yüklendi. Buna rağmen sorun devam etmektedir. Bu hatadan dolayı telefonumun wirofon özelliğini kullanamıyorum. Şikayetimle ilgili çözüm üretilmesini rica ederim.

  Telefon ekranında görünen hata mesajı aşağıdaki gibidir.

  Üzgünüz...

  A problem has occurred with Wirofon.exe.

  Please tell Microsoft about this problem.Information will be sent only via Wi-Fi, ActiveSync, or Windows Mobile Device Center connection. The data is used exclusively to improve products.

  Show report details

  Turn off error reporting

  Privacy Policy Online

  Gönderme                                                                  Gönder

  21 Ekim 2010 Perşembe 19:45

Yanıtlar

 • Merhabalar Mülayim,

  Almış olduğunuz hata, 3th party bir yazılımın "wirefon.exe" vermiş olduğu hata'dır. Problem kaydınızda'da belirttiğiniz gibi, kullandığınız cihazınızın tüm modelinde bu tür arıza mevcut olduğu için bu kullandığınız cihaz yada kullandığınız 3th party yazılım ile alakalı bir sorun'dur. Bu problemin Windows İşletim Sistemleri ile ilgili (Windows 7, Vista, Xp, 2000, 98, 95) bir sorun olmamasından ötürü, açmış olduğunuz problem kaydını kapatmak durumundayım. Konu ile ilgili cihazınızın üretici firmasından destek alabilirsiniz.


  Serdar BAYKARA
  Microsoft Destek Mühendisi - Moderator
  22 Ekim 2010 Cuma 07:43
  Moderatör