locked
[Other] yahoo kullanım sorunu RRS feed

 • Soru

 • yahoo messengerin tüm sürümlerini denememe rağmen güçelleştirmeden sonra yahoo sohbet pencerelerinde ne yazdıklarım nede bana yazılanlar görünmüyor yardımcı olursanız sevinirim
  19 Kasım 2010 Cuma 02:16

Yanıtlar

 • Merhaba,

  Sisteminizde bulunan yahoo messenger sürümünün daha güncel bir versiyonunu sisteminize yükleyebilirsiniz yada sisteminizde mevcut olan yahoo messenger yazılımınızı sisteminizden kaldırıp, yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz.

  Yahoo Messenger yazılımını kaldırmak için => Başlat => Çalıştır => appwiz.cpl yazınız ve tamam'a basınız => açılan program ekle ve kaldır penceresinden yahoo yazılımınızı kaldırma seçeneği ile sisteminizden kaldırınız. ( İsteğe bağlı olarak yazılım kaldırma araçları kullanabilirsiniz )

  http://messenger.yahoo.com/ adresinden güncel yahoo messenger yazılımının kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirin ve messenger yazılımınızı yeniden yükleyiniz.

  Yükleme sonrasında tekrar aynı problemle karşılaşırsanız eğer http://help.yahoo.com/kb/index?y=PROD_MSNG&page=home adresinden yahoo messenger sürümünüzle ilgili yardım'a ulaşabilirsiniz.

  Teşekkürler.


  MCP-MCSA-MCTS-MCITP.SA-MCITP.EA
  20 Kasım 2010 Cumartesi 08:40