locked
[Other] hotmail hesabımı Outlooka tanımladım. ancak bir kopyasını sunucuda bırak seçeneğini işaretlemeyi unuttum RRS feed

 • Soru

 • merhabar;

  12veya13 mayıs 2011 tarihinde m.yaran@hotmail.com isimli mail adresimi Outlook a indirdim. ancak bir kopyasını sunucuda bırak seçeneğini işaretlemeyi unuttum. ve indirim işlemi bittikten sonra hotmailimi açtığımda gelen kutusunun boş olduğunu gördüm. ve sunucuda bırak butonunu işaretlemediğimin farkına vardım.

  hemen türkiye müşteri hizmetlerini aradım ancak ulaşamadım online müşteri temsilcileri ile kontak kurdum yardımcı olamadılar ve windowslive dan bildirim yaptım anck bazı işlemleri sanırım yanlış yapmış olmam gerekiyorki dönüş olmadı mail geldi ama pek anlayamadım. en son bugün microsoft müşteri hiz arayarak başka birimdeki arkadaşlar buradan yazmamı söylediler.

  benim sizlerden isteğim mailimin gelen kutusunun eskiye ait maillerimin tekrar yüklenmesi ve/veya yükleyebilmem.

  hotmailden outlooka yönlendirebiliyoruz indireiliyoruz, outlooktan hotmaile indirme ve/veya yükleme işlemi yapabiliyormuyuz eğer yapıyorsak nasıl yapacağım?

  eğer yukarıda sözylediğim bu işlemi yapamıyorsak hotmail ekibi yani sizlerin benim hotmail gelen kutusunu geri getirme ihtimali varmı.

  şonuç itibari ile gelen kutusunun eski haline gelmesini talep etmekteyim. hata tamamı ile benden kaynaklandı ancak sizerden bu konuda yardım talep ediyorum. gerçekten çok zor durumdayım. yardımlarınıza ihtiyacım var.

  ilgini için şimdiden teşekkür ederim.

  iyi çalışmalar.

  Mustafa Yaran m.yaran@hotmail.com


  17 Mayıs 2011 Salı 16:32

Yanıtlar

Tüm Yanıtlar

 • Merhaba Mustafa Bey;

  Burası Microsoft Security Essentials destek forumudur. Hotmail ve diğer live hizmetleri için Windows Live Destek Merkezinden destek alabilirsiniz. 


  Bu cevabın size yardımcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen resmin altındaki Yardımcı Olarak Oyla butonuna tıklayınız.
  18 Mayıs 2011 Çarşamba 10:39
 • peki sorunumu yukarda yazdım tam olarak Windows Live Destek Merkezinden hangi bölüme yönlenmeliyim.

  yardıncı olurmusunuz. çinkü müşteri hizmetlerinden buraya yazmamı ilettiler. ya onlar beni yanlış anladı yada ben yanlış yaptım.

  yardımcı olursanız sevinirim.

  19 Mayıs 2011 Perşembe 18:30
 • Merhaba;

  Windows Live Hotmail kısmına yazmanız gerekmektedir. Kolay gelsin.


  Bu cevabın size yardımcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen resmin altındaki Yardımcı Olarak Oyla butonuna tıklayınız.
  20 Mayıs 2011 Cuma 05:48