locked
[Other] Live messenger kişiler hakkında RRS feed

 • Soru

 • window live essential ile live messenger'ın son sürümünü yükledim. ancak ikinci bir messenger hesabı açmak istediğimde, hesaba bağlanır bağlanmaz offline oluyor..sonrasında ilk kayıtlı hesabımda da online olur olmaz offline oluyorum..bu sorunu forumlara bakarak düzeltmek isterken, wimdows contacts daki kullanıcı ismimi yanlışlıkla sildim..şimdi kullanıcı adı ile açılan oturumumda tüm klasörlerim gizli dosya şeklinde gözüküyor..bu sorunları nasıl düzeltebilirim..

  1.kullanıcı ismi altında belgelerimde yer alan tüm klasörlerim gizli dosya oldu..yeniden kullanıcı oluşturdum aynı isimde.ancak tekrar o hesapla nasıl ilişkilendirebilirim? veya gizli dosya şekline dönen belgelerimi nasıl düzeltebilirim?

  2. live messenger'a bağlanır bağlanmaz neden kopuyor bağlantım?

  22 Ocak 2011 Cumartesi 11:50

Yanıtlar

 • Merhabalar Ecolak,

  MS Answers forumlarında Microsoft İşletim sistemleri, Office uygulamaları ve Security Essentials platformu alanında destek vermekteyiz. Aramalarınızda'da göreceğiniz gibi forum içerisinde Msn, Live messegner yada Hotmail gibi problemler çözümlenmemektedir. Konu hakkında yardım alabilmek için lütfen, Windows Live Çözüm Merkezi'nden destek alınız. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederim.

   


  Serdar BAYKARA
  Microsoft Destek Mühendisi - Moderator
  25 Ocak 2011 Salı 09:01
  Moderatör