locked
[IE9] explorer 9 yuklemesı yapılamıyor bi üst sürüm yüklü oldugundan ! RRS feed

 • Soru

 • Fakat ne bi üst sürüm var nede explorer yüklü değil ki bilgisayarımda. crome kullandığım içi silmiştim şimdi ihtiyaç duyuyorum lütfen yardımcı olun.

   

  bilgiSAyarınızda daha yeni bir sürümü yüklü olduğundan kuruluma devam edilemiyor diyo bende explorer yokki  hem 9 un daha üstu mu var

   


  25 Mayıs 2011 Çarşamba 09:58

Yanıtlar

 • Merhaba Elifors,

  Yukarıda bahsetmiş olduğunuz Bilgisayarınızda daha yeni bir sürüm yüklü demesinin sebebi zaten sizde IE9 yüklü olmasından kaynaklı, daha önceden eğer kaldırdığınızı düşünüyorsanız, Başlat-Denetim Masası sekmesinde Program ekle kaldıra girelim. Ve açılan yeni pencerede Windows Özelliklerini Aç/Kapat'a basalım ve buradan ise Internet Explorer'ı bularak yanındaki boşluğa işaret koyalım. Eğer işareti var ise, C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe yolunu kontrol ederek, orada bulunan iexplore.exe'yi çalıştıralım. Hala probleminiz devam ederse,

  http://windows.microsoft.com/tr-TR/internet-explorer/downloads/ie-9/worldwide-languages

  bu linkten deneyin yeniden kurmayı..

   

  ayrıca sisteminizi güncelleyin..

  Windows güncelleştirmelerini denetlemek için

  1. Windows Update'i açmak için Başlat düğmesini Başlat düğmesinin resmi tıklatın. Arama kutusuna Update yazın ve sonuç listesinde Windows Update'i tıklatın.

  2. Sol bölmeden Güncelleştirmeleri denetle'yi tıklatarak Windows'un bilgisayarınız için en son güncelleştirmeleri aramasını bekleyin.

  3. Önemli güncelleştirmeler çıktığını veya önemli güncelleştirmeleri incelemenizi söyleyen bir ileti görürseniz, önemli güncelleştirmeleri görüntülemek ve yüklemek için iletiyi tıklatın.

  4. Daha fazla bilgi için listeden önemli güncelleştirmeleri tıklatın. Yüklemek istediğiniz güncelleştirmelerin onay kutularını seçin ve ardından Tamam'ı tıklatın.

  5. Güncelleştirmeleri yükle'yi tıklatın.

   Lisans koşullarını okuyup kabul edin, sonra, güncelleştirme gerektiriyorsa, Son'u tıklatın. Yönetici izni gerekli Yönetici parolası veya onay istenirse, parolayı yazın veya onay verin.
  25 Mayıs 2011 Çarşamba 11:19