locked
[IE9] IE9 kaldırma/silme sorunu RRS feed

 • Soru

 • İe 9 MEB uygulamalarını desteklemediği için MEB uygulamalarını destekleyen en son sürüm olan ie 8 e geri dönmek istedim. fakat ie 9u kaldırmak istedığımde aşağıdaki uygulamaları takip ettikten sonra

  Internet Explorer'ı kaldırmak için

  Aşağıdaki yönergeler hem Windows 7 hem de Windows Vista için geçerlidir.

  1. Başlat düğmesini Başlat düğmesi resmi tıklatın, arama kutusuna Programlar ve Özellikler yazın ve ardından sol bölmedeki Yüklü güncelleştirmeleri görüntüle'yi tıklatın.

  2. Bir güncelleştirmeyi kaldır seçeneğinin altındaki Microsoft Windows bölümüne gidin.

  3. Windows Internet Explorer 9 'u sağ tıklatın, Kaldır'ı tıklatın ve sorulduğunda Evet'i tıklatın.

  4. Aşağıdakilerden birini tıklatın:

  5. Şimdi yeniden başlat (Internet Explorer 9'u kaldırma işlemini bitirip daha önce yüklü olan Internet Explorer) sürümünü geri yüklemek için).                                                                                                                                                                                        güncellemeleri yapılandırmada hata oluştu dıye bır hata aldım. sistem geri yuklemesi bıttıkten sonra ne ie 8e geri dönebildim nede ie9 açılmadı bilgisayarımdan kaldıramıyorum veya eski sürümleri kullanamıyorum.ie9 da açılmıyor. yardımcı olabılırseniz sevınırım. tesekkurler.


  12 Mayıs 2011 Perşembe 23:29

Yanıtlar

 • Merhaba,

  http://www.pcsozluk.com/03/21/internet-explorer-9-kaldirma-silme/ adresindeki komut ile kaldırma işlemini deneyebilirsiniz.


  Size yardımcı olabilmişsem mesaj içerisindeki "Yardımcı Olarak Oyla" üçgenine tıklayın.
  16 Mayıs 2011 Pazartesi 06:56