locked
Outlook 2010 Gönderilen maili aynı anda başka bir mail adresine kopyalama RRS feed

 • Soru

 • Merhaba

  Outlook 2010 kullanıcısıyım , outlook üzerinde gönderdiğim mailleri gmail veya hotmailde bulunan mail adresime kopya olarak  ( cc veya bcc kullanmadan ) göndermem mümkünmüdür. bunun için bir kural tanımı varmıdır. Acil Olarak yardımcı olmanızı rica ederim.

   

  Sayglarımla

   

  Hakan Yusuf ZABUN

  15 Haziran 2011 Çarşamba 09:39

Yanıtlar

 • Merhaba;

  Bunu yapabilirsiniz tabi ki. Gönderdiğiniz her iletinin bir kopyasını kendi mail adresinize de gönderebilirsiniz. Ancak bu işlem sonucunda gönderilmiş öğelerde aynı mailden iki adet oluşacaktır. Oluşmaması için mecburen BCC şeklinde ve manuel göndermeniz gerekmektedir.

  Kurallar kısmına girerek en alttaki kural ve uyarıları yönete tıklayalım. Yeni kural butonuna tıklayalım. En alltta gönderdiğim iletilerde kural uygulayı seçelim. Belirtilen hesabı üzerinden kısmını seçelim. Alt pencerede de mavi olan belirtilen kısmına tıklayıp hangi posta hesabından gönderdiğiniz iletilerin gönderilmesini istiyorsanız orayı tıklatın. İleriyi tıklatın. Bilgi için kişi veya ortak grup adresine göndere tıklatın. Alt tarafta mavi olan kişi veya ortak grup'a tıklayalım. Buraya göndermek istediğiniz kendi hotmail veya gmail adresinizi yazın. İleriyi tıklatın. Bu kısımda da hangi kural oluştuğunda bu işlemi iptal edeceğini seçelim (Yoksa boş geçin). İleriyi tıklatıp kurala bir isim verin ve sona tıklayarak deneyin. Kolay gelsin.


  Bu cevabın size yardımcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen resmin altındaki Yardımcı Olarak Oyla butonuna tıklayınız.
  15 Haziran 2011 Çarşamba 09:49